Служба безпеки України затримала двох чоловіків, які планували теракт в Маріуполі.

Як сказав на брифінгу глава СБУ Василь Грицак, теракт в поїзді "Маріуполь - Київ" міг би привести до численних жертв. При цьому замовили теракт бойовики "ДНР".

"Планувався ряд терактів, в тому числі на залізничному вокзалі в Маріуполі по відношенню до пасажирів поїзда "Маріуполь - Київ"... Теракт приніс би великі людські жертви", - зазначив Грицак.

На відміну від минулих разів, тепер метою бойовиків були мирні жителі України. Організатором диверсійної групи був член приватної військової компанії "Вагнер" Дмитро Забудський. Він воював під Дебальцевим в складі "ДНР".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 вересня: витрати козерогів, стосунки терезів та конфлікти водоліїв Пенсійні виплати у вересні 2025: хто скільки отримає Перевірте, чи є ви у списку: кого ТЦК мобілізують у вересні У пенсіонерів побільшає грошей: новий механізм виплат
Показати ще

У терористів були дві протипіхотні осколкові міни МОН-50 з дистанційним управлінням.

Брифінг Грицака.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в приватній російській військовій компанії "Вагнера" ​​знаходиться близько 40 українських громадян.