"Найбільш перевірений спосіб нажити собі ворогів серед чоловіків – підкорити жіночі серця гумором", - такої позиції все своє життя дотримується відомий бізнесмен, публіцист, теле- та радіоведучий та практично мультимільйонер Андрій Пальчевський.

В ефірі "Знай.ua" він розповів, що на його думку означає успіх та в чому головна проблема самотніх жінок:

"Знаєте, яка найстрашніша жінка? Красива і довгонога? Ні. Красива, довгонога та дотепна. Жодних шансів, сидиш і думаєш: вона з тебе котлету зробить за 5 секунд", - іронізує публіцист.

За словами Пальчевського, у нашому суспільстві давно і безповоротно порушені закони честі і кохання, відбувається підміна понять, і як результат – гірші стають найкращими.

Популярні новини зараз

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

"Це стосується й жінок. Здавалося б, можна обрати якусь собі. Але ж ні, вибирають якось за 90/60/90….Зазвичай, якихось занудних. Таких, які б підкорили моє серце не лише довгими ногами, а й доброю душею, але і якимось набором моральних якостей, не було. Тому що із моральними принципами складно підійти до не зовсім морального", - додав він.

Але попри всі чутки навколо мільйонера, таємнича обраниця, ім'я якої не розсекречує, чомусь не відповідає взаємністю. Хоча все життя уваги прекрасної половини людства не бракувало. Вочевидь, закони природи працюють, і навіть найбагатші люди іноді виявляються безсилими перед справжніми жінками, а не тими, які тільки ховаються за численними фотосесіями в Instagram.

Дивіться: інтерв'ю з Андрієм Пальчевським

Як повідомляв портал "Знай.ua", один із найуспішніших мільйонерів світу розкрив таємницю свого багатства.