Українські воїни потроллілі сепаратистів дощем з вітальних листівок до Дня Конституції України.

Відповідні знімки опубліковані в співтоваристві "Луганщина Україна" у Facebook.

"28 червня 2017 року група волонтерів здійснила вдале скидання з БПЛА листівок над окупованим Первомайськом. Луганські партизани, які здійснювали наведення БПЛА, підтверджують - привітання з Днем Конституції України доставлені в призначений район", – написали у соцмережі.

Українські воїни надали знімки і просили додати, що їх ніщо не зупинить в боротьбі за свою землю: ні теракти, ні вірусні "букети". Захисники порекомендували сепаратистам спокутувати провину за зраду, почавши боротьбу проти окупантів.

"Військовослужбовці РФ, біжіть з нашої землі до себе додому! Біжіть швидше. Тепер не ви "за спинами жінок і дітей", а ми за вашими спинами", – заявили українські бійці.

Популярні новини зараз

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Вони привітали зі святом, нагадавши слова автора першої конституції в світі Пилипа Орлика: "Хоч би які великі були московські насильства, вони не дають москалям жодного законного права на Україну".

Як повідомляв портал "Знай.uа", в середині червня на окуповані території також посипалися з неба проукраїнські листівки з закликом повернутися і дати відсіч агресору.