Російських туристів на курортах за кордоном видно за кілометр. Та й українці часто дивують своєю поведінкою.

Саме такі відпочивальники часто зустрічалися на популярних курортах Туреччини та Єгипту українському волонтеру Наталі Юсуповій.

Як пише жінка на своїй сторінці в Facebook, вона намагається оминати курорти, де можна побачити велику кількість росіян. В Туреччині, наприклад, вона відпочивала багато років тому. Вирішила туди поїхати і зараз. Та на велике розчарування Наталі, і по цей день нічого не змінилося.

Туристи все також "п'ють тоннами та жеруть, як з голодовки".Крім того, поведінка деяких туристів у готелях просто неприпустима. Юсупова розповіла, як діти росіян ударили її м’ячем біля басейну, а батьки замість того, щоб вибачитися, просто нагрубили.

Популярні новини зараз

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

"А вести себе, як бидло, неприпустимо! А мат по-російськи чутно всюди! І діти, і дорослі, не соромлячись! Одягнуть дольче і луівіттони, а мат, як зі смітника. Потім ображаємося, що європейці зарозумілі, нічого подібного! Ведіть себе, як Люди, і будуть Вас поважати і ставитися", - підсумувала Наталя.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російську туристку кинули за ґрати через порушення законів М'янми, де вона відпочивала.

СохранитьСохранить