Російських туристів на курортах за кордоном видно за кілометр. Та й українці часто дивують своєю поведінкою.

Саме такі відпочивальники часто зустрічалися на популярних курортах Туреччини та Єгипту українському волонтеру Наталі Юсуповій.

Як пише жінка на своїй сторінці в Facebook, вона намагається оминати курорти, де можна побачити велику кількість росіян. В Туреччині, наприклад, вона відпочивала багато років тому. Вирішила туди поїхати і зараз. Та на велике розчарування Наталі, і по цей день нічого не змінилося.

Туристи все також "п'ють тоннами та жеруть, як з голодовки".Крім того, поведінка деяких туристів у готелях просто неприпустима. Юсупова розповіла, як діти росіян ударили її м’ячем біля басейну, а батьки замість того, щоб вибачитися, просто нагрубили.

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Молодий киянин сигонув з мосту Патона "заради друзів"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Показати ще

"А вести себе, як бидло, неприпустимо! А мат по-російськи чутно всюди! І діти, і дорослі, не соромлячись! Одягнуть дольче і луівіттони, а мат, як зі смітника. Потім ображаємося, що європейці зарозумілі, нічого подібного! Ведіть себе, як Люди, і будуть Вас поважати і ставитися", - підсумувала Наталя.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російську туристку кинули за ґрати через порушення законів М'янми, де вона відпочивала.

СохранитьСохранить