Народні депутати прийняли рішення, які суттєво вплинуть на життя власників собак. Верховна рада має намір запровадити процедуру обліку як безпритульних, так і домашніх тварин. Депутати вже внесли відповідний проект закону до парламенту.

Проект передбачає встановлення списку потенційно небезпечних порід собак. Такими пропонують вважати 33 породи, в тому числі різновиди вівчарок, догів, зеннехунди, різеншнауцери, добермани, ротвейлери, риджбеки, мастифи і тер'єри.

Автори законопроекту також мають намір ввести штрафи за неприбирання екскрементів домашніх вихованців. Також буде обкладатися штрафом використання тварин з метою жебрацтва.

Новий законопроект передбачає обов'язкову биостерилизацию бездомних тварин і вносить заборону на проведення болючих косметичних операцій, серед яких видалення іклів і пазурів, а також купірування вух і хвоста.

Популярні новини зараз

Сергію Міхалку з "Ляпіс Трубецкой" світить п'ять років за побиття людини: у поліції зробили заяву

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Показати ще

Тим часом у Харкові почастішали випадки нападу собак на людей. Так, у квітні п'ятеро людей звернулися за медичною допомогою через укуси собак. Серед них було троє дітей. При цьому напали собаки були аж ніяк не бродячими, а домашніми, хоча зазвичай напади відбуваються від дворових собак.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" влада змусила песиків смоктати гроші з українців. За екскременти песиків доведеться платити набагато більше грошей.

З приходом весни в парках і на вулицях почали з'являтися собачки в особливо великих кількостях, а разом з ними, ледачі господарі, які часто не прибирають за своїми вихованцями.

Це весняне дію надихнуло Верховної Ради підготувати законопроект, який вводить штрафи для собачників, які не прибирають екскременти за своїми тваринами.

У новому законопроекті зазначено, що за неприбрані екскременти безвідповідальні собачники будуть платити штраф від 850 до 1700 грн. Більш того, згідно з цим документом, всі з тваринами в обов'язковому порядку повинні бути чипированы і зареєстровані.