У Нацгвардії розповіли про втрати з початку 2014 року.

На запит каналу 112 Україна в Національній гвардії повідомили, що в період з березня 2014 року і до цих пір в Національній гвардії України загинули 302 військовослужбовців, отримали поранення - 2439. При цьому уточнили, що під час проведення АТО загинули або померли 210 військовослужбовців, поранено - 794 людини.

Варто нагадати, що в січні 2018 го загинули 20 українських воїнів. З них 14 - бойові.

Втрати Росії на Донбасі

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українські військові все частіше гинуть на фронті не під час виконання бойового завдання - самогубства в зоні АТО, на жаль, трапляються по кілька разів на тиждень. Це підтвердив недавно головний військовий прокурор України Анатолій Матіос:

"Дуже сумна статистика самогубств серед людей, які тривалий час перебувають на території бойових дій. За минулий рік, в середньому це по два-три людини в тиждень".