У неділю, 18 березня, в день виборів президента в Росії, в центрі Києва на Майдані Незалежності прихильники Саакашвілі вийшли на мітинг. Відзначається, що активісти влаштували протест проти проведення російських виборів в окупованому Криму.

Так, на Майдані була встановлена незвичайна інсталяція з металоконструкцій, присвячена так званому "кримському прориву". Зі сцени організатори мітингу говорили, що ця конструкція символізує "демонтаж системи". В остаточному підсумку люди символічно розібрали її, передає Telegraf.

Крім того, в соцмережі з'явилися фотографії, як активісти розбирають спеціально встановлену металеву конструкцію на Майдані.

Також активісти висловили протест Росії у зв'язку з проведенням виборів в Криму. Вони вимагали Кремль залишити Україну в спокої і повернути український Крим.

Варто відзначити, що мітингувальники тримали плакати, на яких було написано: "Рашка, залиш свої вибори собі", "Крим – це Україна", "Вибирайте своє пуйло у своєму Кремлі", "Виборів агресора в Україні не бути" та інші.

Нагадаємо, що вибори Президента Росії відбуваються сьогодні, 18 березня 2018 року в річницю анексії Криму Росією. Відповідно до Конституцією РФ, глава держави буде обраний на 6 років термін шляхом рівного і прямого загального таємного голосування. Вибори президента пройдуть також на території окупованої Росією Криму, це робить вибори незаконними з точки зору міжнародного права.

При цьому, вже зараз, в день президентських виборів у Російській Федерації почали надходити повідомлення про порушення на місцях голосування. У Махачкалі на ділянці №1072 чоловік напав на спостерігача за відмову прибрати камеру. Також на камеру потрапив вкидання бюлетенів в Іркутську. У спостерігача навіть камеру з рук почали виривати.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в Києві, в неділю, 18 березня, прихильники екс-глави Грузії і лідера партії "Рух нових сил" Михеїла Саакашвілі вийшли на Майдан Незалежності з вимогою про відставку президента України Петра Порошенка.