В Україні незабаром стартує повноцінна реформа лісового та мисливського господарства, головна мета якої – захистити та примножити всі зелені насадження на наших територіях.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Державного агентства лісових ресурсів України.  

Для цього під керівництвом заступника голови відомства Володимира Бондаря нещодавно створили окрему робочу група, яка вже провела перше засідання. Учасники обговорювали питання змін до законодавства.  Створювати умови для розвитку лісової галузі взялися профспілки, науковці, експерти, екологи та співробітники деревообробної галузі.

Реформа базуватиметься на новому проекті авторства очільниці агентства Христини Юшкевич. За її словами, у документі враховані всі урядові рекомендації, що стосуються розвитку державних лісогосподарських підприємств.

Змінювати галузь будуть комплексно і за окремими напрямками: ведення мисливського господарства, охорона лісів, прозорість ринку збуту деревини, а вже згодом – запровадження інституційної реформи.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Показати ще

Спеціалісти ставлять собі за мету збільшити лісистість, поставити деревину на електронний облік, застосовувати європейські підходи у роботі, переглянути штат територіальних органів управління.

У відомстві уточнили: будуть враховувати позицію громадськості і розглядати всі можливі пропозиції.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у центрі столиці масово вирубували дерева.