У Верховній Раді вже тривалий час обговорюють ймовірність ухвалення закону щодо реінтеграції Донбасу. Проте сама ідея запроваджувати його на четвертий рік війни повинна втілюватися із розумом, без жодного ризику махінацій та проявів корупції.  Такої позиції дотримується відомий український блогер Денис Казанський.

В коментарі Politeka він заявив, що подібний законопроект - в принципі правильний шлях для країни, але навіть у ньому існують суттєві суперечності.

"Жахливість ситуації в тому, що у нас четвертий рік немає жодного закону, який би регулював відносини з окупованими територіями, який дав би їм якесь визначення.  Ми не визнаємо, що це окуповані території. Через це всі ці роки виникали махінації, робили вигляд, що ніякого агресора там немає. Ми вільно закуповували вугілля, перераховували туди гроші. Тим самим людям, які стріляли в нашу сторону. Це було огидно, безглуздо", - зазначив журналіст.

За словами Казанського, скасування АТО може стати автоматичним припиненням режиму оборони з боку ЗСУ та ймовірність наступу, тому що у такий спосіб Україна на офіційному рівні затвердить: на Донбасі присутні окупаційні війська.

"Народні депутати керуються іншими інтересами. Те, що гинуть люди, нікого не турбує. Я не вірю, що цей закон зупинить війну. Але може внести деяку визначеність і зупинити якісь злочинні схеми, якщо вони ще існують. У цьому повинні бути зацікавлені всі українські політики", - додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тука пояснив наслідки можливого скасування АТО.