Річард Гір – один із найвідоміших голлівудських акторів нашого часу. Про нього чув практично кожен. Річард Гір майстер своєї справи, і може виконати практично будь-яку роль однаково добре. Починав він, як і всі, з епізодичних ролей, але незабаром став секс-символом Голлівуду. І в честь дня народження актора, ми вирішили розповісти цікаві факти про Річарда Гіра.

Річард Гір: цікаві факти

Саме після фільму "Американський жиголо" Річард Гір став дійсно одним з найвідоміших і найзатребуваніших акторів. Після цього на нього посипалося величезна кількість пропозицій знятися у фільмах.
Талановита людина талановита у всьому. Гір грає на багатьох музичних интегументах. А коли він був дитиною, навіть писав музику для шкільних вистав.
Та й висловлювати свої думки він ніколи не боявся. У 1993 році Річарда Гіра не запросили на вручення Оскара, через його слова про Китай.

До речі, Річард Гір дуже багато зробив для різних благодійних організацій. Особливо для тих, які борються зі Снідом.
Його головна роль у фільмі "Чикаго" досі вважається одне з найкращих у кар'єрі. За неї актор отримав "Золотий глобус" і величезну порцію хороших відгуків від критиків і глядачів.
Брюс Вілліс в "Міцному горішку" виглядав просто неймовірно. Здається, що це ідеальний актор для такої ролі. Але, спочатку у фільм хотіли запросити саме Річарда Гіра, але він відмовився, тому що був зайнятий іншим фільмом. До речі, сам Гір сказав, що йому дуже сподобалося, як зіграв Брюс Вілліс у фільмі.

Звичайно, таланту у Гіра хоч відбавляй, але для деяких фільмів йому доводилося дуже довго готуватися. Фільм "Чикаго" не просто так вважається одним з кращих в кар'єрі актора. Для підготовки до нього він витратив цілих 5 місяців.
Так само, варто відзначити, що Річард Гір дуже активний послідовник буддизму. Він навіть зустрічався з Далай-ламою. А свого сина назвав "Гомер", що означає на тибетському "безстрашний".

Популярні новини зараз

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще