Рівно рік тому загинув відомий український журналіст Павло Шеремет. Невідомі підірвали машину, в якій він знаходився. Тоді, ця трагічна подія викликала величезний резонанс по всій країні. Поліція одразу ж повідомила, що розкриття вбивства Шеремета – це пріоритетна мета. А голова нац. поліції Хатія Деканоїдзе взагалі заявила, що це справа честі. Незважаючи на це, зараз розслідування стоїть на місці, а вбивць так і не знайшли.

Річниця смерті Павла Шеремета: що сталося рік тому

Павло Шеремет, 20 липня 2016 року, вибухнув у машині, на перетині вулиць Хмельницького та Івана Франка в Києві. Пізніше експерти повідомили, що спрацювала протипіхотна міна МОН-50.
Варіантів, чому вбили Шеремета, було досить багато. Повідомлялося, що це могла бути помста за його професійну діяльність, або його підірвали заради дестабілізації ситуації в Україні. Крім цього, говорили, що Павло міг стати випадковою жертвою, тому що підірвали машину його цивільної дружини – Олени Притули, яка є власником "Української правди".
Зараз Комітет захисту журналістів констатує, що розслідування заморожено. Мотиви не підтверджені. Всі розуміють, що справа Павла Шеремета дуже важка, але тим не менш, чекають результатів.
Незважаючи на те, що розслідування справи Шеремета, для поліції – це справа честі. Зараз, найбільших результатів добилися самі журналісти, які в травні 2017 року випустили документальний фільм.
У ньому не було ніяких відповідей, зате були поставлені найважливіші питання, і знайдені свідки, яких наша доблесна поліція, чомусь не допитала. Журналісти навіть зуміли зустрітися з людиною, яка, можливо, стежила за будинком Шереметів в день перед смертю.

Річниця смерті Павла Шеремета: "РікБезПавла"

Популярні новини зараз

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

В Одеській затоці посеред дня застрелили власника "Казки": копи запустили "Сирену", вбивці загрожує 15 років

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Сьогодні, рівно через рік після смерті Шеремета, колеги і друзі Павла організували акцію "РікБезПавла". На місці вбивства сьогодні зібралася величезна кількість людей, вони хочуть вшанувати пам'ять Шеремета, і в черговий раз нагадати владі, що винні все ще не знайдені. На місці події висить величезний плакат зі словами "Хто вбив Павла? Пройшов вже рік".