Рівно 37 років тому, 25 липня 1980 року, помер один з найвідоміших і найпопулярніших співаків і акторів Володимир Висоцький. Навіть через майже чотири десятки років, після його смерті, про Володимира пам'ятають. Тоді, в Москві проходили Олімпійські ігри, і влада намагалася приховати смерть кумира мільйонів. Але зробити це не вдалося, і в день, коли ховали Володимира Висоцького, на Таганської площі зібралося кілька тисяч людей. І в честь цієї трагічної дати, ми вирішили написати цікаві факти про Володимира Висоцького.

Річниця смерті Володимира Висоцького: цікаві факти про співака і актора

Володимир Висоцький був незручним актором.
Особливо багато про нього розповідав Станіслав Говорухін, який працював над фільмом "Місце зустрічі змінити не можна". Режисер розповідав, що Висоцький дуже незручний актор, і задоволення від роботи з ним отримати неможливо. Володимир не терпів других дублів, а перші йому далеко не завжди вдавалися, він іноді не міг виконати елементарні завдання. Крім цього, він завжди додавав щось своє. Незважаючи на це, фільм вийшов все одно дуже хорошим.

Невдале пограбування:
Один раз, на відпочинку Володимира Висоцького обікрали. Забрали з номера майже все, що було, включаючи документи та ключі до московській квартирі. Володимир, звісно, звернувся в поліцію, але коли повернувся в номер, побачив всі свої речі, а на них записка: "Пробач, Володимир Семенович, ми не знали, чиї це речі. Джинси, на жаль, ми вже продали, але куртку і документи повертаємо в цілості й схоронності".

Неоднозначний фільм:
У 2011 році на телеекрани вийшов фільм "Висоцький. Спасибі, що живий". Реакція фанатів і критиків була неоднозначна, відгуки були як позитивними, так і негативними. А ось остання дружина Висоцького відреагувала вкрай негативно. Вона розповіла, що фільм ображає не тільки її саму і їх спільне життя, але і самого Володимира Висоцького.
"Досі я відмовлялася про це говорити, бо вважаю, що ця картина ображає Висоцького, його мистецтво, його пам'ять, а також наше спільне життя. Вона була створена з допомогою його старшого сина. Це вже мене шокувало. І я бачила, як син хвалиться тим, що, домагаючись для актора найбільшої схожості з Висоцьким, вони зробили копію з силікону з посмертної маски Володі, яку я сама зняла. Це не тільки скандально, а навіть страшно. Це аморально і неетично. І якби я була віруючою, я б сказала, що це гріх. Я в розпачі і в печалі", - сказала Марина Владі.

Популярні новини зараз

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Показати ще

Нагадаємо, що сьогодні 37 річниця смерті Володимира Висоцького.