Рівно три роки тому українські бійці, після двох днів запеклих боїв, все-таки зуміли звільнити Лисичанськ. І сьогодні пройшло святкування та вшанування загиблих у цих боях. І в честь цієї події, ми вирішили нагадати вам, як проходило звільнення Лисичанська.

Річниця визволення Лисичанська: головні події

Сам штурм Лисичанська тривав аж два дні. Місто оточили з флангів, але перша спроба "взяти" Лисичанськ не увінчалася успіхом, з-за танкової засідки. Це сталося 23 липня, тоді загинув командир бригади Нацгвардії Радиевский. Але, вже на наступний день, була зроблена друга спроба штурму міста. І в цей раз в українських військових все вийшло. Частина найманців просто втекли, але ті, хто вирішили залишитися в місті, були повністю знешкоджені.

Річниця визволення Лисичанська: як проходило святкування

Вчора, 24 липня, в Лисичанську проходили святокові події, приурочені до третьої річниці визволення міста від "ЛНР". Все почалося з патріотичною ходи по центральній вулиці міста, а в той же час, місцева влада і військові були біля меморіальної дошки в Пам'ять про Українських воїнів Збройних сил України, які загинули при звільненні Лисичанська. Їх було всього 13 чоловік.


Влада і жителі міста, військовослужбовці України та представники громадських організацій віддали шану українським героям, і поклали квіти біля меморіальної дошки.

Крім усього цього, річниця визволення Лисичанська, відзначалася парадом військового оркестру, виставкою військової техніки, так само був святковий концерт, де виступали популярні українські групи. А найважливіше – відбулося нагородження військових, які брали участь у визволенні Лисичанська.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Варто нагадати, що рівно три роки тому, 24 липня 2014, українські військові, після двох днів запеклих боїв, все-таки зуміли звільнити Лисичанськ. І вчора було святкування річниці цієї події.