В окупованому Донецьку назрівають протести, які можуть вилитися в набагато серйозніші і кривавіші події, ніж під час перевороту в Луганську.

Про це заявив один з екс-ватажків терористів Олександр Ходаковський в інтерв'ю російському виданню.

За його словами, "верхівка" терористів підчепила "вірус необмеженої влади" і не вирішує проблем, які накопичилися у фейковій "республіці".
"Головне для цих людей - зберегти за собою високі посади. Я говорю про це не тільки від свого імені, в донецькому суспільстві вперто зріють певні протестні настрої, і якщо їх не вирішити, чи не випустити пар, тими ж виборами, нехай навіть і з фальсифікованими результатами, ще невідомо, чим скінчиться справа ", - сказав він.

Ходаковський підкреслив, що події в Донецьку можуть "вилитися в набагато більшу кількість крові".

"У нас не Луганськ ... Хоча б тому, що я польовий командир, за мною стоять військові, армія, за досить короткий термін я можу акумулювати велику кількість народу. Багато колишніх "ополченців" незадоволені тим, що тут діється, вони емоційні, імпульсивні, вони готові взятися за зброю. Ми не круті хлопці, але якщо все це прийде в рух, рівень наслідків передбачити неможливо ", - заявив він.

"У Луганську під Корнетом було 150 чоловік, під Плотницьким - 130. Ось і все. Але, бачачи явну незрілість Захарченко як політичного діяча, ми намагаємося не розгойдувати саму ситуацію, хоча провокувати нас не варто", - додав терорист.

Як повідомляв портал "Знай.ua", екс-ватажок бойовиків Олександр Ходаковський зізнався у краху "імперії"