Незважаючи на запевнення Кабміну про зростання середніх зарплат та інших доходів населення, рівень розчарування в українському суспільстві зростає.

Все більше українців виловлює незадоволення станом економіки в країні. Число громадян України, які вважають, що економічний стан різко погіршився, зросло до 35%.

І це лише за один місяць - за грудень 2017, повідомляє Рoliteka, посилаючись на дані авторитетного агентства Gfk Ukraine. Така статистика була оприлюднена після проведеного в кінці минулого року масштабного дослідження. Опитування проводилось на замовлення Міжнародного республіканського інституту.

Слід зазначити, що найбільш позитивні оцінки стану економіки українці давали у вересні 2017 року. Тоді лише 31% співвітчизників були впевнені, що економіка країни істотно деградує. Хоча в цілому негативні очікування людей дуже не змінилися: сумарно негативну оцінку (сильно погіршився і просто погіршився) поставили 66% респондентів - рівно стільки ж, скільки і в грудні 2017.

А ось оцінки українців щодо дій влади "просіли" по всіх фронтах. Рейтинг схвалення роботи президента встановив новий антирекорд - в грудні "плюсик" результатам його праці поставили всього 14% українців. Ще у вересні 2016- го таких було 20%.

Роботу українського прем'єра схвалюють всього 16% українців. Це трохи менше, ніж три місяці тому, але на 3% вище, ніж у вересні 2016- го.

А ось щодо роботи Верховної Ради думка людей майже не змінюється, залишаючись стабільно низькою - 88% українців не задоволені роботою парламенту.

У той же час у грудні 2017- го дещо поліпшилися оцінки особистого добробуту українців. Якщо, звичайно, можна назвати успіхом скорочення сумарної кількості негативних відповідей з 66% до 64% ​​- саме стільки людей вважають, що їхній економічний стан за рік погіршився.