Роберт де Ніро – один з найбільш знаменитих і найвідоміших акторів сучасності. На його рахунку величезна кількість фільмів і нагород за них. І 17 серпня цього року Роберту де Ніро виповнюється 74. І в честь такої події, ми вирішили написати для вас найцікавіші факти з життя знаменитого актора.

Цікаві факти про Роберта де Ніро

Трохи дивне прізвище Роберту дісталася йому від його прадіда. А прадіду воно дісталась зовсім не від його батька. Коли він переїжджав з Італії в США, була допущена помилка в документах: Джованні Де Ніро» замість «Джованні Ді Ніро». Саме так з'явилася трохи дивна, зате красиве прізвище в актора.

Сам Роберт де Ніро називає себе італо-американцем. І в 2006 році навіть отримав італійське громадянство. Хоча йому створював певні проблеми Сильвіо Берлусконі, який заявляв про те, що всі італійці, яких грав де Ніро були бандитами, або мафіозі.

Другий "Оскар" Роберт де Ніро отримав не тільки за роль боксера у фільмі "Скажений бик". Варто відзначити, що акторові довелося тренуватися до знемоги. І набрати майже 30 кілограм м'язової маси.

Популярні новини зараз

Потап тицьнув львів'ян носом у російську попсу: "Слухають, особливо на Заході"

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Зірка шоу "Голос" хотів захиститися від ковіду і помер: "Випадково ввів"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Показати ще

Роль маніяка у фільмі "Мис страху" теж не обійшлася без ретельних підготовок. Перед фільмом де Ніро пішов до стоматолога і заплатив 5 тисяч доларів, за те, щоб йому зіпсували зуби. Вже після фільму, йому довелося сплатити в чотири рази більше, щоб повернути все на свої місця. До речі, Роберту так само довелося зробити кілька татуювань з овочевих фарб, які з часом зникли самі.

Росли в одному дворі, а познайомилися в Голлівуді. Саме так можна сказати про Роберта де Ніро і Мартіна Скорсезе. Мало того, що вони жили практично в одному будинку, вони обидва уродженці Італії. А познайомилися ці люди тільки в 1972 році в Голлівуді, на зйомках фільму "Таксист".

Роберт де Ніро міг стати Віллі Вонкою у фільмі "Шоколадна фабрика". Сам актор вже дав згоду, але Тім Бертон, який займався фільмом, заявив, що хоче бачити в цій ролі тільки Джонні Деппа.

Нагадаємо, що Роберт де Ніро 17 серпня відзначається свій день народження.