У столиці України на Михайлівській площі, розпочалися заходи, приурочені до третьої річниці Іловайської трагедії.

Річниця Іловайського котла: що трапилося три роки тому

У 2014 році українські військові були оточені окупантами. І завдяки переговорам, бойовики все-таки вирішили відпустити українських воїнів. Для них був створений так званий "Зелений коридор", де вони могли проїхати беззбройними . Але, саме це місце стало справжньою бійнею, наші військові були обстріляні з усіх боків бойовикам. Деякі зуміли прорватися з боєм, але багато хто загинув, або потрапив в полон.

Якщо вірити офіційній статистиці, то загинули 366 українців, 429 воїнів отримали поранення, 300 - потрапили в полон.

Річниця Іловайської трагедії: як згадують в Києві

Популярні новини зараз

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Сьогодні, в столиці України, розпочалися заходи, присвячені річниці Іловайської битви. У них візьмуть участь представники батальйонів "Донбас", "Кривбас", "Херсон", військові Збройних сил України та Національної гвардії.
Захід розпочався з хвилини мовчання та гімну України. Продовжилося все почесною вартою та покладанням квітів до пам'ятної стіні. Вона стилізована до пам'яті військовослужбовцям та правоохоронцям, які загинули за Україну, і знаходиться Михайлівського Золотоверхого собору.
Організатори цих заходів так само зазначили, що дуже багато учасників Іловайської битви, сьогодні згадують цю трагедію у своїх рідних містах, де будуть відбуватися подібні заходи.

Так, повідомляється, що на Михайлівській площі дуже багато простих людей з квітами, які прийшли вшанувати пам'ять про загиблих солдатів. Крім звичайних букетів, так само б зроблено "Коридор смерті" з соняхів. І під кожною квіткою були лампадки, і фотографії померлих бійців.

Варто відзначити, що з військового керівництва, або високопоставлених чиновників не був присутній під час цих заходів.

Нагадаємо, що сьогодні річниця Иловайской трагедії. За статистикою, три роки тому, в цей день загинуло 366 українців, 429 воїнів отримали поранення, 300 - потрапили в полон.