Іван Тургенєв – один з найвідоміших російських письменників. Він народився 1818 році в сім'ї відставного полковника. Пізніше його сім'я переїхала в Москву, щоб діти могли отримати гарну освіту. Так і сталося, але коли Іван Тургенєв навчався в університеті, його родина переїхала в Санкт-Петербург. Після закінчення місцевого університету, він поїхав далі вчитися в Німеччину. І вже коли повернувся звідти, почав творити. Він написав величезну кількість прекрасних творів, завдяки яким його всі ще пам'ятають. І в річницю смерті письменника, ми вирішили написати цікаві факти про Івана Тургенєва.

Цікаві факти про Івана Тургенєві

В гості до Івана Тургенєва майже ніхто ніколи не ходив крім близьких. Хоча сам він дуже часто відвідував поетичні вечори. До речі, деякі факти про Тургенєва кажуть, що він мав досить цікавий зовнішній вигляд: яскравий синій фрак, з золотими гудзиками і дуже яскравий галстук.
Княгиня Шаховська була першою любов'ю Тургенєва. Але пізніше вона віддала свою перевагу батькові письменника.
Іван Тургенєв мав дуже тонкий голос, який нагадував жіночий, тому в школі з нього знущалися і називали "м'якотілим".

Тургенєв був великим противником кріпацтва, тому його радості не було меж, коли всі селяни отримали свободу. До речі, позашлюбна дочка, від кріпосної селянки тільки підтверджує це. До речі, про неї він дізнався тільки через сім років після народження.
Тургенєв був одним з найпопулярніших письменників в Європі. Але не тільки, бо ж він перекладав твори Байрона і Шекспіра на російську мову.

Незважаючи на те, що Тургенєв досить багато заробляв на своїх творах, в кінці життя він витрачав зовсім небагато грошей. А ось, поки він жив за рахунок батьків і навчався, він звик витрачати гроші і вести розгульний спосіб життя.
Він чудово володів трьома мовами: німецькою, французькою та англійською.
У старості Іван Тургенєв жив у Франції, де і помер. Перед його похоронном була частина в Парижі, де взяло участь близько 400 людей.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

Нагадаємо, що Іван Тургенєв помер 3 вересня 1883 року у Франції.