Рівно 20 років тому, 31 серпня сталася трагедія, яка всполошила весь світ. Легендарна леді Діана, яка була прикладом і кумиром для мільйонів дівчат загинула в аварії в Парижі. Водій намагаючись утекти від журналістів, не впорався з керуванням. І, щоб вшанувати пам'ять легендарної жінки, ми вирішили написати біографію принцеси Діани.

Річниця смерті принцеси Діани: найцікавіше з біографії

Діана Френсіс Спенсер з'явилася на світ 1 липня 1960 року. Вона була не тільки третьою дівчинкою в сім'ї, а й розчаруванням для батька, який дуже довго чекав спадкоємця своїх титулів. Але, незважаючи на це, дівчинка жила в любові, її, як найменшу, балували всі: і батьки, і сестри, і прислуга.

Але таке щастя тривало зовсім недовго. Мати Діани була викрита на подружній зраді. Розлучення було в суді і супроводжувалося величезним скандалом, де дівчинці чимало дісталося від власної бабусі. Це відклало величезний відбиток на все подальше життя дівчинки і на саме слово "розлучення". Всю решту юнацького життя дівчинка каталася між маєтками батьків, але рідного дому у неї не було.

Річниця смерті принцеси Діани: знайомство з принцом Чарльзом

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка готується стати мамою: "Лежу, заміряю перейми"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Принц Чарльз і Діана познайомилися через старшу сестру майбутньої принцеси. Тоді саме вона зустрічалася з Чарльзом. Але, по необережності, вона кілька разів не дуже добре висловилася не інтерв'ю в, і принц кинув її. Після цього він почав придивлятися до дівчини, яку сприймав лише, як молодшу сестру своєї подруги. І зрозумів, що Діана - сама досконалість.

Все йшло за щасливим сценарієм: кілька прекрасних уїк-ендів, прогулянки на яхті. І зовсім скоро прийшов час знайомити Діану з королівською родиною. І тут леді Ді підходила практично ідеально, на відміну від своєї сестри, яка не могла похвалитися ні невинністю, ні скромністю. До того ж, принцу Чарльзу було вже близько 30 років, шукати когось нового не було часу.

Річниця смерті принцеси Діани: сімейне життя

6 лютого 1981 року Діна приймає пропозицію від принца. І вже в липні того ж року щаслива пара обвінчалася. Саме весілля було схоже на казку, а може навіть і красивіше. У прямому ефірі на неї дивилося близько 750 000 000 чоловік.

Пройшов один рік, і Діана вже носила на руках першого сина і спадкоємця престолу - принца Вільяма. Ще через пару років, з'явився і другий син Гаррі. Сама леді Ді потім розповідала, що саме цей час був найщасливішим в її житті.

Саме в цей час, принцеса Діана і показала, що вона не просто звичайна дівчина, яка буде у всьому коритися. Вона намагалася захистити своїх синів втручання "найвищих", послуги королівської няні їй теж були не цікаві. Вона все встигала сама, а справ було чимало.

Леді Діана: благодійність

Благодійність серед королівської сім'ї Англії вже давно стала традицією, тому мало хто надавав цьому великого значення. Але, леді Ді займалася цим з величезною пристрастю, виділяючись з усіх інших. Вона витрачала і свої власні гроші, і королівський бюджет на боротьбу з різними проблемами і захворюваннями. Завдяки цьому і її прекрасному характеру, принцеса Діана вже тоді стала кумиром мільйонів і гордістю всіх британців.

Леді Діана: не найщасливіша сім'я

Назвати коректніше шлюб леді Діани і принца Чарльза складно. Чоловік, вже після весілля відновив свій роман із заміжньою жінкою Каміллою Паркер-Боулз, а леді Ді, не витримавши такої образи, завела коханця, в особі інструктора з верхової їзди - Джеймса Хьюїтта. Коли про це дізналася преса, жити парі стало ще гірше. Сама принцеса розчаровано жартувала "У моєму шлюбі було занадто багато народу".

Обурена була вся королівська родина. І вони посприяли швидкому розлученню. Він трапився 26 серпня 1996 року. Леді Ді втратила всі титули, право на звернення Ваша Королівська Високість. Хоча, її це ніколи не турбувало. Вона залишалася з чоловіком тільки через синів, не раз зізнавалася принцеса. Незважаючи на розлучення, вона так само залишалася улюбленицею людей.

Леді Діана: трагічна смерть

Це сталося 31 серпня 1997 року, і в 2017 буде 20 річниця смерті леді Діани. Вона потрапила в автокатастрофу, через переслідування журналістів. Водій не впорався з керуванням і врізався в опору моста. Він і Доді аль-Файєд (тодішній хлопець Діани) загинули на місці. Саму ж леді Ді встигли відвезти в лікарню, але через дві години вона померла.

Після розслідування поліції, ця трагедія була визнана нещасним випадком через необережність водія.

Єлизавета друга була проти того, щоб влаштовувати національний траур, адже принцеса Діана вже не була в королевській родині. Але, народ це тільки розгнівало, і вони мітингували кілька днів під Букінгемським палацом, поки королева не здалася. Відновити титул матері досі просять принц Вільям і Гаррі, але королева Єлизавета проти.

«Ти прожила життя, як свічка горить на вітрі. // І нехай вона згоріла занадто швидко, легенда про тебе не вмре ніколи ».

Слова з пісні, яку виконав друг леді Ді на її похороні, Елтон Джон.