Росія продовжує постачати терористам фейкових "ДНР/ЛНР" озброєння та відправляє воювати на Донбас своїх найманців і кадрових солдатів Збройних сил РФ.

Зокрема "військторг" поставляє бойовикам армійські гвинтівки СВДМ, СРДС, ВСС "Гвинторіз" і АСВК, а також цивільні DXL-4, вартістю від 30 000 доларів США. Про це йдеться в розслідуванні Міжнародного волонтерського спільноти InformNapalm.

Волонтери підкреслюють, що всі фото вони знайшли в соцмережах у росіян, які приїхали вбивати українців, щоб становити "руській мір" в нашій країні.

Одним з тих, хто засвітив російську зброю, є Шаблаков Павло (псевдонім: Павло Карякін) з Челябінська - снайпер-найманець російського окупаційного корпусу.

14 серпня 2016 року в фотоальбомі Шаблакова з'явилось селфі з російською модернізованою снайперською гвинтівкою СВДМ.

"Візуальна відмінність від застарілої радянської СВД: новий пластиковий приклад і ложе. На гвинтівці встановлений армійський нічний приціл 1ПН93-4. Зовнішній стан зброї говорить про те, що в руки Павла воно потрапило зовсім недавно, прямо зі складів Міністерства оборони РФ", - пояснюють волонтери.Рівно через три місяці Шаблаков в свій фотоальбом також завантажив фотографію, на якій відображені снайперська гвинтівка СРДС і безшумна снайперська гвинтівка ВСС "Гвинторіз. Також волонтери звернули увагу на кустарний зимовий камуфляж, нанесений білою фарбою.

Ще через два тижні Шаблаков завантажив одну фотографію з трьома снайперськими гвинтівками.
"На передньому плані - громадянська далекобійна снайперська гвинтівка Labaev DXL-4" Севастополь "калібру 408 Chetac, вартістю від 30 000 доларів (на зображенні позначена №1). За нею - 12,7-міліметрова снайперська гвинтівка АСВК ( на зображенні №2), яка знаходиться на озброєнні російської армії індекс ГРАУ - 6В7, прийнята на озброєння в 2004 році. Третя гвинтівка поки не ідентифікована (№3). на фотографії також присутні нічні приціли фірми Pulsar і подяка від 27 листопада 2016 року якомусь VladDN зі словами: "Спасибі відважним авантюристам і всім, хто відгукнувся ", - йдеться в розслідуванні.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати щеІнший найманець з Росії Володимир Синіцин 16 червня 2017 року завантажив в свій фотоальбом фото, на якому позує з безшумним "Гвинторізом".

Ще через два тижні Шаблаков завантажив одну фотографію з трьома снайперськими гвинтівками.
"Імовірно, Володимир проходить службу в так званій 1-й омсбр 1-го армійського корпусу. У його фотоальбомі виявлені знімки з геотегами Моспино і Василівка Донецької області, які знаходяться в безпосередній близькості від місць базування підрозділів даної бригади. На тлі одного зі знімків відображена знищена в 2014 році під населеним пунктом Василівка Донецької області БМП-2К 51-й ОМБр Збройних сил України ", - відзначили волонтери.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донбасі на дуелі снайперів був убитий російський найманець.