Рош ха-шана – це іудейський Новий рік, який представники цієї віри воліють зустрічати саме в Умані на могилі цадика Нахман. І вже сьогодні туди почали прибувати перші хасиди, а святкові заходи розпочнуться уже з завтрашнього дня. Варто відзначити, що цей рік буде вже 5778 за іудейським календарем. І тому ми вирішили розповісти вам, як готувався Умань до Рош ха-шана.

Рош ха-шана в Умані: 15 нових готелів

Влада міста розповідає, що щорічно в Умань приїжджає величезна кількість хасидів, які приносять мільйонний прибуток. І, до речі, щороку їх кількість збільшується на 5-7 відсотків. І в цьому році святкувати Рош ха-шана в Умані буде не менше 50 тисяч. Варто відзначити, що 10 тисяч вже прибули в місто. В основному це люди з США, Ізраїлю, Великобританії і Франції.
Влада міста зізнається, що спальне місце на час поїздки обійдеться в $250, сувеніри, подарунки, поїздки — ще $150, плюс їжа. І так витрачаються найбідніші паломники. Ті, у кого є гроші, витрачають набагато більше.

Рош ха-шана в Умані: багато сміття і грошей

Про це розповідають перевізники. Вони кажуть, що вже запустили досить багато рейсів. Але водії розповідають, що ці рейси стають справжнім випробуванням. Тому всі намагаються відправляти по кілька чоловік у рейс, так пасажири стають більш керованими.
Водії розповідають, що російської мови хасиди не розуміють, тому доводиться спілкуватися жестами. Вони просять зупинити практично кожні 20 хвилин, але це ще нічого, порівняно з тим, який автобус після рейсу. Зазвичай, салон після цього доводиться відправляти на хімічну чистку.
Зате платять досить багато, хоча, звичайно, все йде через посередників, тому замість 600 доларів за поїздку, виходить 300-400.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Так само, до Рош ха-шана в Умані готуються і поліцейські. Вони кажуть, що масових заворушень, зазвичай, немає, але тим не менше, потрібно завжди стежити за подіями. Особливо багато поліцейських з 20 по 22 вересня.

Нагадаємо, що Рош ха-шана – іудейський новий рік, і багато будуть відзначати його в Умані з 20 по 22 вересня.