Про це стало відомо на міжнародному франчайзинговому форумі в ресторанній індустрії Franchithink, де засновник і співвласник «Додо Піца» Федір Овчинников озвучив плани компанії на 2018 рік. Серед них – відкриття перших закладів в Україні.

Мережа «Додо Піца», яка позиціонує себе як «Мережа піцерій №1 в Росії», була створена в 2011 році і на сьогоднішній день налічує 272 закладу, велика частина з яких-франчайзингові. Головний офіс компанії знаходиться в Москві. В Україні російська мережа планує розвиватися шляхом продажу франшиз.

Проте варто відзначити, що всі заклади мережі «Додо Піца», відкриті в Україні, будуть щомісяця сплачувати частину роялті в бюджет Російської Федерації незалежно від форми організації бізнесу. Більше того, компанія, яка розповідає про великий потенціал України та подальший активний розвиток країни, сама офіційно визнає анексію Криму і вважає півострів частиною РФ.

Раніше у своїх планах і документах російська мережа вже не один раз заявляла про інтерес до розвитку бізнесу в Україні. Зокрема, за словами керівництва, вихід на український ринок повинен бути швидким – за кілька років «Додо Піца» планує відкрити в Україні велику мережу. Керівництво вважає, що досягти таких результатів компанія зможе завдяки великій кількості населення країни і, як результат, значного попиту. Відкриття закладів в Україні «Додо Піца» хоче почати з середніх міст, поступово переходячи до великих і малих.

Таким чином, вже найближчим часом велика мережа, створена в країні-агресора і визнає Крим законною територією РФ, планує стати серйозним гравцем в ресторанній індустрії України.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще