У Ханському палаці в Бахчисараї, що в включеному Криму, окупанти проводять реконструкцію історичної пам'ятки, яка більше нагадує руйнування.

Про це написав у Facebook журналіст Осман Пашаєв

"Фотографувати не можна, скрізь стоїть охорона, як на зоні. З Біюк Хан Джамі (Велика Ханська мечеть в палаці, одна з найбільших в Криму) зняли всю черепицю, її скинули і планують вивезти на Чуфут-Кале, також зняли старовинні дубові балки, їх нібито поїв жучок. Поки знімали балки автокраном, пошкодили на фасаді розпис XVIII століття", - написав Пашаєв.

Через те, що фасад мечеті з боку вулиці помили Karcher'оm, обвалилася штукатурка. Тепер видно кам'яну кладку. Діру заліпили терміново цементом. Сучасну фарбу нанесли на весь фасад. Karcher'оm помили і Олександрівський фонтан, від нього теж відвалилися шматки.

Популярні новини зараз

Галя, Польща і колоради: чоловік випив отруту для жуків, аби кохана не їхала на заробітки

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Показати ще

"Всю розпис на фасадах розмальовують прості робітники, про реставраторів мова навіть не йде. На місці стіни, яка обвалилася в Перському саду, заливають бетон. За проектом "реконструкції" навколо частини палацу зводять металоконструкцію з дахом, під яким потім будуть перекривати дах приміщень залу дивана, Золотого кабінету та інших приміщень", - обурюється журналіст.

На що перетворюється Бахчисарай.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що влітку і восени 2018 українців очікує серйозна загроза повномасштабного вторгнення російських військ.