Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який ще влітку минулого року вступив до лав «Української добровольчої армії» продовжує службу в АТО. Нещодавно актор опублікував нові фотографії зони АТО на Донбасі в соцмережі, - передає Politeka.

Варто відзначити, що раніше російський письменник і бойовик «ДНР» Захар Прилепін неодноразово поширював фейковую інформацію про те, що Анатолій Пашинін загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

Однак днями актор опублікував кілька фотографій про те, як проходить його служба на сході України. Один зі знімків він підписав так: "Це не зйомки «Грозових воріт». Анатолій Пашинін захищає Україну".

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон «Там буде аж земля горіти»: тарологиня розповіла, чи знищать ЗСУ сухопутний коридор росіян до Криму 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Нещодавно стало відомо, що російський актор Анатолій Пашинін, який воює в Донбасі у складі українського національного батальйону, заявив, що бере участь у підготовці "секретної операції" Києва на Донбасі.

"Мої обов'язки в батальйоні? Я всього не можу сказати. Зараз я приймаю участь у розробці операції, яка секретна", — заявив актор.

До речі, хрещений батько актора Анатолія Пашинина, режисер Віктор Мережко вкрай негативно відреагував на рішення хрещеника воювати на боці України. За повідомленнями російських ЗМІ, Мережко заявив, що актор "повний ідіот", готовий "підірвати Росію". На його думку, ролі Пашиніна йдуть врозріз з його нинішньою антикремлівською позицією. Хрещений батько заявив, що такі дії артиста йому не пробачать і що таким чином він нібито "прокляв російських людей".

Рані портал "Знай.uа" повідомляв, стало відомо, як російського актора завербували в АТО. Анатолій Пашинін воює на Донбасі у складі батальйону ДУК "Правий сектор". В його ряди він потрапив після вербування. Про це повідомив командир "Української добровольчої армії" Дмитро Ярош. Пашиніна, за його словами, завербував командир 8-го батальйону ДУК ПС Андрій Гергерт. Він також повідомив, що Пашинін народився в Україні і має "козацький дух". З-за цього він приєднався до добровольців. В зоні АТО також воював і брат актора.