Пропозиція російського актора Михайла Єфремова "посилати Україні газ безкоштовно 10-15 років", щоб помиритися з країною, "цікава, якщо оперувати категоріями російського рейху".

Так прокоментував висловлювання російського актора журналіст Айдер Муждабаєв.

Єфремов в ефірі програми Юрія Дудя назвав можливий спосіб примирення з Україною. "Якщо Україні посилати газ безкоштовно 10-15 років, то цілком можна домовитися. А вони піднімуться на цьому", - заявив російський актор.

"Тобто сенс його пропозиції такий. У родині кілька дітей. Двох вкрали бандити і тримають в заручниках - Крим і Донбас. І ось він пропонує батькам цієї великої багатодітної сім'ї продати цих дітей за гроші", - прокоментував слова Єфремова Муждабаєв в інтерв'ю "Обозревателю".

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський - зять путіна, державний переворот в росії й термінове звернення Азову ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

І зауважив: "Ну, пропозиція, звичайно, цікава - якщо оперувати категоріями російського рейху, з їхньою работоргівлею і продажністю, коли все вирішують гроші".

Журналіст підкреслив: "Цим російським лібералам треба вивчити одну фразу: "Крадене повертають". Все. Крапка. А якщо ви його не повертаєте, ви залишаєтеся злодіями. І продати крадене господареві - це пропозиція від людей з ментальністю злочинця. І якщо вони називають себе лібералами, то це всього лише кликуха така - "Ліберал". В одній банді з Путіним".

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський артист Михайло Єфремов запропонував віддати Україні Кримський міст для поліпшення відносин.

Муджабаєв назвав таку пропозицію жартом, або дурістю з боку актора.

Коментуючи пропозицію артиста, він зауважив: "Михайло Єфремов - хороший актор, але або це був жарт, або це просто дурість".

"Він що, думає, що Україна - це така повія, яка просто візьме гроші і все? Ні, дорогі друзі, так не вийде. Крадене треба повертати в повному обсязі, і міст в тому числі", - підкреслив Муждабаєв.

І додав: "Варіанти запропонувати Україні в обмін території гроші або щось іще - це вони нехай обговорюють у своєму борделі".