Російський уряд вирішив стягувати туристичний збір у Криму, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краї.

В автоматизованій системі забезпечення законодавчої діяльності РФ опубліковані документи, що плату введуть з 1 травня 2018 року. Мзда становитиме 100 рублів на добу. При цьому розмір внеску буде змінюватися.

Ведення даного збору росіяни планують заробити до 2022 року 2,02 млрд. рублів в Ставропольському краї, 8,3 млрд в Краснодарському краї, 16,4 млрд. рублів, (при ставці в 50 рублів) в Криму.

При цьому призведе список осіб, які мають право не сплачувати курортний збір: студенти, пільговики, діти молодше 18 років, малозабезпечені сім'ї, інваліди 1 і 2 групи, ветерани Великої вітчизняної війни, місцеві працівники, волонтери та спортсмени, які приїхали на змагання.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що анексований Кримський півострів атакують голодні зграї сарани. Цих шкідників виявили в кількох районах. За словами представників так званого міністерства, кількість личинок становить близько 60 на квадратний метр, але є місця, де сарани близько 130 особин на метр.

Популярні новини зараз

Подрузі стримера Reeflay збирають на похорон, а він продовжує грати: "Ти довб**б?"

Потап тицьнув львів'ян носом у російську попсу: "Слухають, особливо на Заході"

Український священик пережив полон бойовиків Путіна і жахнув правдою: "Довели до коми"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Показати ще