У мережі з'явилися кадри з одного з фестивалів в Львівській області. На заході не видно голодуючих пенсіонерів і бійок за їжу, як це малює кремлівська пропаганда для росіян.

Відео зі святкування опублікував популярний московський блогер Олександр Тверській в Facebook. Він так хотів розвінчати міф про "голодуючу Україну".

Голодающая Украина. Львовская область. Обратите внимание - ни лопат, ни озверевших пенсионеров, втыкающих в друг друга вилки, чтобы дорваться до куска, ни давки, ни криков, ни проклятий, никто не запихивает в себя еду руками, стоя на голове у соседа - ничего такого нет. И еда не в камазах и не в общих кастрюлях навалена, а аккуратно разложена на красиво сервированном столе. Черт возьми, даже ограждений с загоном нет. Видео будет недоступно для понимания среднестатистического россиянина. Александр Тверской

Posted by Alexandr Tverskoy on Monday, 7 August 2017

На львівському фестивалі, на відміну від святкувань в Росії, столи красиво сервіровані. Люди не влаштовували тисняву в чергах за їжею, а культурно куштують страви.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Ольга Сумська знову виходить заміж: Роксолана розкрила подробиці весілля

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

" Україна, яка голодує. Львівська область. Зверніть увагу - ні лопат, ні озвірілих пенсіонерів, встромляли в один одного вилки, щоб дорватися до шматка, ні тисняви, ні криків, ні проклять, ніхто не запихає в себе їжу руками, стоячи на голові у сусіда - нічого такого немає. і їжа не в камазі й не в загальних каструлях навалена, а акуратно розкладена на красиво сервірованому столі. Чорт забирай, навіть огорож з загонами немає", - написав блогер.

Він додав, що подібне відео абсолютно не зможуть зрозуміти середньостатистичні громадяни Росії. Так Тверській нагадав, як проходять російські фестивалі з їжею і вказав на звірячу поведінку їх відвідувачів.

Користувачі соцмережі поділилися своїми враженнями від фестивалів в Україні. Вони розповіли, як подібні заходи проводять і в інших регіонах країни.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в анексованому Криму влаштували тисняву під час безкоштовної роздачі їжі.