Росію через анексії Криму чекає деградація всієї суспільно-політичного життя.

Таку думку в Facebook висловив російський журналіст Олександр Морозов. За його словами, ціна за Крим набагато вище, ніж 100 мільярдів доларів.

"За Крим Росія буде платити безперервної деградацією всіх сфер власного суспільства. Це як би" одонбасіваніе "всього: культурної політики, зовнішньополітичного відомства, всієї кадрової політики" - написав журналіст.

Через Крим відбувається примітивізація всього. "Тобто платою є така трансформація суспільства, яке в підсумку взагалі вже не буде підлягати жодному" розвитку ". І суспільства взагалі не буде", - зазначив журналіст.

Варто відзначити, що Морозов не єдиний в такому переконанні. Економіст Сергій Медведєв. За його словами, саме Крим проковтне Росію, а не навпаки: "Крим - це повзуча деградація, для політичної системи - вирок з відстрочкою виконання".

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Переможець "Голосу країни" з Тернопільщини проміняв мікрофон на форму касира: "Закохався, треба заробляти"

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Чорногорія, Албанія, Норвегія, Грузія і Україна приєдналися до продовження санкцій Європейського Союзу проти анексованого Кримського півострова і міста Севастополь.