Росію через анексії Криму чекає деградація всієї суспільно-політичного життя.

Таку думку в Facebook висловив російський журналіст Олександр Морозов. За його словами, ціна за Крим набагато вище, ніж 100 мільярдів доларів.

"За Крим Росія буде платити безперервної деградацією всіх сфер власного суспільства. Це як би" одонбасіваніе "всього: культурної політики, зовнішньополітичного відомства, всієї кадрової політики" - написав журналіст.

Через Крим відбувається примітивізація всього. "Тобто платою є така трансформація суспільства, яке в підсумку взагалі вже не буде підлягати жодному" розвитку ". І суспільства взагалі не буде", - зазначив журналіст.

Варто відзначити, що Морозов не єдиний в такому переконанні. Економіст Сергій Медведєв. За його словами, саме Крим проковтне Росію, а не навпаки: "Крим - це повзуча деградація, для політичної системи - вирок з відстрочкою виконання".

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Чорногорія, Албанія, Норвегія, Грузія і Україна приєдналися до продовження санкцій Європейського Союзу проти анексованого Кримського півострова і міста Севастополь.