У самій Росії серед противників Путіна є категорія дивовижних хлопців. Вони хочуть чесних судів і порядних чиновників, але при цьому всі вони переконані, що Крим повинен бути російським.

Таку думку висловила журналіст Павло Казарін. За його словами, вони одні й ті ж принципи застосовуються в різних ситуаціях.

"Якщо Кремль прав, коли окупує Крим, якщо він має рацію, коли вторгається на Донбас, якщо він має рацію, коли кидає українців до в'язниці, то чому він не правий, коли застосовує всі ці підходи всередині країни? Чому хижак повинен перетворюватися в травоїдна, якщо ви самі вважаєте, що безумовні інстинкти важливіше умовних?", - вказує журналіст.

За його словами, держава не може плювати на міжнародні норми, але при цьому вести себе нормально по відношенню до своїх громадян.

Популярні новини зараз

Віталій Кличко втік від киян і пірнув в ополонку

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

"Недоліки системи - пряме продовження достоїнств і навпаки. І якщо ви вважаєте, що ваша держава сильно тому, що плює на міжнародне право, то звикайте, що воно точно так же плюне і на ваші власні права. Якщо російський Конституційний суд порушує основний закон країни , включаючи до складу країни український півострів, то чому ви сподіваєтеся, що згвалтована Конституція буде гарантом ваших свобод? ", - пише Казарін.

Недостатки системы – прямое продолжение достоинств и наоборот

Окупація Криму

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 19 лютого московський суд оштрафував на 10 тисяч рублів Віктора Пашина, який влаштував перформанс під назвою "Надувательство". Свою акцію Пашин провів в неділю 18 лютого біля стін головної будівлі ФСБ Росії.