У мережі показали російського військового Рафі Джабара, який приїхав воювати на Донбас на боці проросійських бойовиків та поплатився за це.

В результаті обстрілу бойовик втратив обидві ноги. Втім, він не засмучується та посміхаючись заявляє на камеру, що "все тільки починається".

"Баран надивився рашістської пропаганди і поїхав в Україну вбивати українців. У підсумку втратив обидві ноги і хвіст. Доля ідіота", - коментар на сторінці Erich Hartmann.

Приятелі Джабара звертають увагу на його "життєрадісність" та збирають гроші на лікування.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", війна на Донбасі загрожує спалахом венеричних захворювань.