Анексія Криму стала своєрідним "холодним душем" не тільки для України – серед росіян чимало таких, хто не погоджується відвідувати півострів, доки він знаходиться під гнітом окупаційних сил.

Нещодавно всі реалії життя у відкритому листі до всіх громадян РФ показала українська блогерка Євгенія Коротич.

На її думку, відвідувати цю територію – це ніби охоче користуватися краденим майном, без жодних мук совісті:

"Рятують від жахливої ​​депресії тільки ті мої знайомі з Росії, які в Крим не їдуть - і прямо говорять: "Ні, поки ця територія окупована, ми туди ні ногою. Забруднити не хочемо", - зізнається вона.

Тенденція до змін настроїв населення Криму – ніщо інше, як результат "зомбованості", що, на жаль, частково подіяла:

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

"Що до проросійських настроїв - це, як мені здається, якраз свідчення масованої російської підготовки до анексії. І вони не настільки масові, як вам здається: якщо від'їхати від Севастополя (безумовно, дуже проросійського) і заїхати в Бахчисарайський район - ви знайдете інші настрої….", - підкреслила блогерка.

За словами Коротич, всі закиди з боку РФ щодо "волевиявлення" на анексованому півострові не мають нічого спільного із реальністю, тому що сенс подій 2014 року вже давно зрозуміли всі:

"Це озброєна окупація, яка порушила всі міжнародні норми. В результаті всього цього тисячі людей в Україні загинули. Тисячі сімей залишилися без будинку. Тисячі змушені були виїхати з насиджених місць і перетворитися на біженців….перестаньте називати наші країни "братніми". Між ними - війна. Ваша відхопила у моєї країни шматок території, перетворила на руїни ще частину, розбила життя сотень тисяч людей, вбила тисячі, залишила без будинку десятки тисяч. В ж*пу таку "братскість".

Як повідомляв портал "Знай.ua", росіянам припинили видавати американські паспорти.