Портал worlddata.info зібрав дані про розміри тіла дорослих жителів 129 країн світу у віці від 18 до 40 років. Був складений рейтинг держав за зростом і масою тіла жителів: окремо для жінок і чоловіків.

Населення з найбільшою вагою зафіксовано в острівних державах, розташованих переважно в Тихому океані: Ніуе, Тонга, Самоа. Люди з найменшою середньою вагою, як правило, живуть у Африці, Південній і Південно-Східній Азії: в Лаосі, Бангладеш, Мадагаскарі, Східному Тиморі, Непалі.

Серед найвищих націй більша частина мешкає в Європі. Найбільший показник середнього зросту у чоловіків з Нідерландів (1,83 м) і у жінок з Латвії і Нідерландів (1,69 м). Самі низькорослі люди, навпаки, проживають на інших материках: у Південній Америці, Африці та Азії.

Що стосується України, то наші співвітчизниці входять в список жінок з найбільшим показником середнього зросту (1,66 см). А ось українські чоловіки, чий середній зріст становить 1,78 м, до числа найвищих не належать, хоча і поступаються лідерам всього пару сантиметрів. Середня вага українських жінок (72,7 кг) і чоловіків (80,2 кг) займає проміжне положення серед показників найповніших чи найстрункіших націй.

Популярні новини зараз

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Дивіться в інфографіці, жителів яких країн можна назвати самими високими, низькими, повними або стрункими

Нагадаємо, раніше повідомлялося, який електрокар став найпопулярнішим у Європі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що названа країна з найдорожчим громадянством.

Також "Знай.uа" писав, що українці стали частіше розлучатися, зате довше жити.