Бойовики на Донбасі скоїли подвійний теракт у Луганську 7 липня з метою звинуватити Україну у невиконанні Мінських домовленостей.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

Виконавцями терактів назвали інженерно-саперну роту 2 АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ. Таким чином, бойовики намагались створити негативний імідж України перед учасниками саміту "Великої двадцятки" у Гамбурзі.

Також у розвідці додали, що російські спецслужби планують теракти у районах КПП з окупованих територій Донецької та Луганської областей для дискредитації української армії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерт оцінив готовність України відбити можливий наступ бойовиків з боку Придністров'я.

Популярні новини зараз
Банки встановили ліміти на зняття грошей З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати
Показати ще