Дощ стіною, вітер, що виносить дерева і дахи будинків - з такою реальністю зіткнулася Україна за декілька останніх днів. Стихія продовжує руйнувати українські міста та селища, на цей раз жертвою став Луцьк.

Posted by Софія Нікуляк on Thursday, 29 June 2017

Як пише видання "Волинські новини", поривчастий вітер з сильною зливою почався приблизно о пів на п'яту вечора.

Всього за декілька годин буря встигла викорчувати десятки дерев, зіпсувати машини, що невдало стояли, пошкодити лінії електропередач і тролейбусні колії.

Популярні новини зараз
Українці тікають з ЄС: експерти пояснили причини Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу
Показати ще

Очевидці активно діляться власноруч зробленими фотографіями і відео стихії, що розбушувалася.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як кілька днів тому в китайській провінції стався зсув, що зруйнував все на своєму шляху і убив кілька десятків людей.