За три роки анексії Криму окупанти встигли підштовхнути півострів до екологічної катастрофи через свою неосвіченість.

Відповідну заяву зробив заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак, передає "Обозреватель".

"Після анексії вони почали бурити і піднімати воду з нижніх горизонтів. Це призвело до того, що посівні площі в Криму скорочуються, а пройшло всього три роки", – заявив він.

Заступник міністра пояснив, що раніше на півострові була степ, в землі якої містилася сіль (солончак). Українські власті побудували в Криму канал з прісною водою з Дніпра. На "урожаеспособность" пішло 10 років, протягом яких земля ретельно промивалася. І тільки після закінчення цього терміну, сіль пішла вниз.

Гримчак зазначив, що "прихід до влади" неосвічених людей призводить до проблем. Як це й вийшло в результаті.

Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на грань екологічної катастрофи окупанти поставили не тільки Крим. У зоні ризику також знаходиться Донбас. У травні українська сторона СЦКК повідомила, що бойовики не дають ремонтувати поломки, що утворилися в результаті обстрілу, на екологічно небезпечних підприємствах.