Нещодавно нарешті завершилися переговори між представниками міжнародного аеропорту "Бориспіль" та найбільшого лоукостеру Ryanair. За їх підсумками досягли домовленості, що авіакомпанія після тривалих суперечок все ж вийде на український ринок.

"Є добра новина. Як мені повідомив Офіс інвестицій, Міністерство інфраструктури, аеропорт "Бориспіль" ефективно завершили перемовини з Ryanair. Аеропорт "Бориспіль" вводить нову систему розцінок. У авіакомпаній зростає колосальними темпами авіапотік, що має зменшити плату за перевезення. До кінця тижня угоду буде підписано", -підтвердив під час засідання Кабміну прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

На даний час у Ryanair зацікавлені в запровадженні рейсів із трьох українських міст. Ведуться дискусії з приводу Києва та Львова, але окрім них в полі зору – Харків, Одеса та Херсон, як зазначив комерційний директор компанії Девід О'Брайан.

Бюджетні напрямки для України повинні були відкрити вже давно, але сторонам не вдавалося знайти компроміс. Припускають, що перші польоти відбудуться вже у жовтні поточного року, або на початку листопада. Діятиме окрема система знижок, котра за документами прийнята "Борисполем" ще 1 лютого. Спроба вийти на ринок була й у 2017-му, тоді аеропорт не хотів скидати ціну, зокрема на рейс "Київ-Лондон" (коштував 35,99 євро) .

Основні напрямки Ryanair з України:

Київ - Ейндховен (Нідерланди), три рази в тиждень

Київ - Манчестер (Велика Британія), три рази в тиждень

Київ - Лондон (аеропорт Станстед, Велика Британія), 5 разів на тиждень

Київ - Стокгольм (аеропорт Скавста, Швеція), чотири рази на тиждень

Львів - Лондон (аеропорт Станстед, Велика Британія)

Львів - Ейндховен (Нідерланди)

Львів - Берлін (Німеччина)

Львів - Вроцлав (Польща)

Львів - Меммінген (Німеччина)

Львів - Будапешт (Угорщина)

Львів - Краків (Польща).

Дивіться: довгоочікуваний лоукост Ryanair нарешті в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair серйозно зацікавилася в тому, щоб виконувати рейси ще три українські міста, крім Києва і Львова.