В анексованому Криму відбувся дещо сумнівний пікет: його учасники вимагали у російського президента Володимира Путіна "врятувати" півострів.

Відповідними знімками поділилися очевидці у Twitter.

Нарікали мітингувальники переважно на свавілля так званих чиновників, які буквально прибрали все до своїх рук і руйнують кращі пам'ятки, відбирають пляжі у населення.

Користувачі мережі одразу ж відреагували на цей інцидент:

"Врятували, а вона ниє, що ж її безкоштовно повинні рятувати? Ще й відпрацьовувати змусять, на призначеному їй земельній ділянці в Якутії ну або тайзі", "Чергове" Путін врятуй і захисти ", - пишуть у коментарях.

Популярні новини зараз
Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами Мобілізація у квітні: кого посилено штрафуватимуть ТЦК Нові правила отримання допомоги: кому виплатять 15 тисяч гривень Замість індексації - бали: українцям готують нові правила нарахування пенсій
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", на фестивалі в анексованому Криму помітили українських бандуристок.