В окупованому Донецьку ватажок терористичної "ДНР" Олександр Захарченко привітав так звану "Донецьку академію управління і державної служби при Главі ДНР" з 25-річчям.

Бойовик нагородив п'ятеро людей - ректора і проректорів установи. Однак саме дивно не це, а терміни існування даної установи - 25 років.

Варто зазначити, що Донецька державна академія управління заснована 18 червня 1992 року. У 2004 році ДонГАУ перетворена на Донецький державний університет управління. У 2016 році бойовики додали в назву свою.

Університети Захарченко

Популярні новини зараз

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

21-річна наречена померла через годину після весілля, красуню проводжали всім селом: "Просила сім'ю не..."

Улюбленець Андрія Данилка Melovin сильно схуд і став носити трико: "Коли в душі альфач"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ватажки "ДНР" і "ЛНР" Олександр Захарченко та Леонід Пасічник досі є громадянами України. Крім того, призначені Росією "керівники" окупованого Криму Сергій Аксьонов і Володимир Константинов також мають статус громадян України. Це стосується і колишнього ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького.

В АП пояснили, що відповідно до закону України "Про громадянство", встановлення належності до громадянства, прийняття рішення про його придбання, ведення обліку осіб, які придбали або припинили громадянство, здійснюється Державною міграційною службою, Міністерством закордонних справ, дипломатичними представництвами та консульськими установами.