Доля українського режисера Олега Сенцова досі не вирішена: припускали, що його можуть обміняти на підозрюваного у державній зраді і роботі на Росію керівника "РИА Новости" Кирила Вишинського. Але "віз і досі там", тому більшість представників культури, дипломати, активісти закликають світ не закривати очі на бранців Кремля.

Притула про Сенцова

Долучився до них і відомий шоумен Сергій Притула. На своїй сторінці у Facebook він звернувся не тільки до земляків, а й до всього світу.

" Лік пішов на десятки. Голодування Олега Сенцова – це якраз той каталізатор, який збурив суспільство. Але навіть цей відчайдушний крок не зробив такого рейваху в нашому повсякденні, як тоді, коли всі канали тиражували новини про те, як голодує Надя. І чи, бува, не через Надю, ми зараз маємо неприємний післясмак від того, що голодування Олега не має такого розголосу, як мало її?!!! Кремль тримає десятки наших людей у тюрмі. Їм до сраки міжнародне право, ноти нашого МЗС і т.д.", - впевнений ведучий.

Свої серед чужих

На його думку, шукати крайніх – не найкращий варіант у цій складній ситуації. Тим паче у правовій державі. Про які закони може йти мови, коли не можуть захистити навіть своїх громадян?

"Я знаю, що у наших тюрмах сидить достатня кількість "подданих царя владіміра". Яких можна міняти на наших. Але, "єжу понятно", що імперії чхати на своїх смердів. І от закралась мені в голову думка…. Хе-хе-хе. "Неправильно ты, Дядь Фьодор, бутерброд ешь… надо колбасой на язык класть" (с)! ", - підсумував він.

Дивіться: Ув’язнений український режисер Олег Сенцов звернувся до країн "Великої сімки"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сенцов оголосив безстрокове голодування. Сенцов відмовився від зустрічі з архієпископом, пославшись на свої атеїстичні погляди. Сестра політв'язня попросила не спекулювати на цій темі. Дівчина зазначила, що архієпископ багато робить, в тому числі і для політв'язнів, проте перед приїздом до Сенцова він не отримав його згоду. Однак з російським колегою у Олега відбулася зустріч.