Співробітники СБУ викрили низку інтернет-провайдерів на незаконній маршрутизації інтернет-трафіку до так званих "ДНР/ЛНР", тимчасово анексованого Криму та невизнаного Придністров’я.

Про це прес-служба відомства повідомила у соціальній мережі Facebook.

Керівництво та менеджмент компаній розуміли, що порушують закон, а також усвідомлювали небезпечність своєї діяльності для держави з огляду на інформаційні спецоперації окупантів проти України, але їх це не зупинило.

"Технологічно транзит трафіку відбувався через підключення каналів зв’язку з РФ до мереж вітчизняних телекомунікаційних вузлів з подальшим направленням його до донецького провайдера, який обслуговував відверто антиукраїнські інформаційні веб-ресурси ‒ "глави" та "Ради міністрів" псевдоутворень "ДНР/ЛНР"", - розповіли подробиці в СБУ.

Популярні новини зараз

Найважливіші молитви в Батьківську суботу: надайте повагу покійним за біблійними прикладами

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Показати ще

Під час проведення санкціонованих обшуків у приміщеннях провайдерів у Києві та області, Дніпрі, Одесі і Харкові правоохоронці вилучили кінцеве комп’ютерне обладнання та документальні матеріали, що підтверджують підозри правоохоронців.

За фактом відкрили кримінальне провадження за статтями 111 "Державна зрада" та 258-3 "Створення терористичної організації" ККУ. Розслідування триває.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Харкові СБУ виявили вченого, котрий створив терористичну організацію і намагався злити Росії секретну інформацію для військової розвідки.