Україна не припиняє звертати увагу світової спільноти на свавілля Росії на сході країни і фіксує всі порушення, що там відбуваються.

Зокрема, вже тисячі сторінок документальних доказів агресії Путіна на Донбасі та захоплення  Криму передані до Міжнародного суду Організації Об’єднаних Націй. Про це на брифінгу повідомив глава Служби безпеки України Василь Грицак.

Він нагадав, що у січні Україна подала позов до Міжнародного суду ООН з приводу підтримки Росією тероризму на сході нашої держави.

Спільна робоча група у складі співробітників МЗС, ГПУ, СБУ, МВС та Міноборони встановила і задокументувала факти, які свідчать про тверді наміри російської влади знищити Україну через військові дії на Донбасі та анексію Криму.

У документах, поданих в ООН, також викладені докази фінансування РФ тероризму, поставки зброї і техніки в зону проведення АТО.

Популярні новини зараз

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Грицак розповів, скільки російських найманців після участі в бойових діях на Донбасі відправилися воювати в Сирію.