Співробітники СБУ виявили схованку бойовиків, де знаходилися протипіхотні міни російського виробництва.

"Зі схованки, яка була облаштована у одному з будинків поблизу села Сигнальне Мар'їнського району, де раніше була позиція бойовиків так званої ДНР, оперативники спецслужби вилучили п'ятнадцять протипіхотних мін ПМН-2, кілька комплектуючих елементів від хв різних модифікацій", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в тайнику були супровідні документи.

Варто відзначити, що близько 150 країн, в тому числі Україна, відповідно до положень Оттавської конвенції 1997 року відмовилася від використання таких мін. Росія ж принципово відмовилася приєднатися до міжнародного договору.

Всі міни, які знайшли, СБУшники передали підрозділу ЗСУ, який їх знищив.

Популярні новини зараз
ТЦК не мають право чіпати цю вікову категорію: як захиститись раз і назавжди Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати Індексації пенсій: багатьом пенсіонерам не світить підвищення
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 15 травня бойовики тільки 7 разів обстріляли позиції сил АТО, що істотно менше, ніж у попередні дні.