До СБУ за повісткою прибув водій маршрутки Святогірськ - Маріуполь Олександр, який набув популярності завдяки своїм висловлюванням про українську мову. Відомо, що водій попросив вибачення за свої слова.

Після бесіди зі співробітниками Служби безпеки чоловік пояснив, що 7 березня під час поїздки з Святогорська до Маріуполя у місті Вугледар до нього в автобус сіла літня жінка. Вона говорила українською мовою, на що водій різко відреагував.

"Ви мені скажіть російською, а не українською "козячою" мовою", - заявив чоловік.

У цей момент в автобусі їхав співробітник СБУ, який став свідком цього діалогу. Він же запросив на бесіду водія.

"Я допустив величезну помилку, в чому вибачаюсь перед бабусею і перед усім народом України, - каже Олександр. - Більше цього не повториться. Після бесіди співробітників СБУ зі мною я прийшов до висновку, що Україну треба захищати і всіляко це все припиняти. Свою помилку я повністю визнаю і ще раз вибачаюся".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що користувачів інтернету розлютило поведінку водія автобуса "Маріуполь-Святогірськ", який вирішив обізвати українську мову "козячим". Про цей випадок стало відомо завдяки повідомленням користувачу Alex Afonin.

"Козячий мова" - саме так назвав українську мову водій автобуса "Маріуполь-Святогірськ" Олександр Пономарьов. Як він заявив: в його автобусі "повинен звучать єдино нормальний мова - російська", він не розуміє "козячого мови". Ніби й проїхали, якщо б не одне АЛЕ! В автобусі їхав співробітник СБУ (багато хто взагалі здивувалися, що вони можуть їздити в простих смердючих автобусах). Підійшовши до водія, він спокійно сказав, що чекає його в понеділок 12 березня, - ред.) в Маріуполі в будівлі СБУ ... з речами (переписав його дані, взяв номер телефону). А потім додав: "Ти тільки довези нас до пункту призначення, бо ще обіс**шься прямо тут". Уявляєте, як у Пономарьова пройдуть 8 березня і всі вихідні", - написав він.

Користувачі тут же стали коментувати нахабну поведінку водія.

Як повідомляв портал "Знай.uа" за наказом 44-річного довічно ув'язненого підлітки втопили чоловіка у ванні після зйомки інтимного відео.