У п'ятницю, 20 липня відбувся матч в рамках юнацького чемпіонату Європи з участю збірних України та Англії. Гра пройшла у фінському місті Сейнайоки.

Матч пройшов у рамках другого туру групового етапу юнацького Чемпіонату Європи (U-19). Гра завершилася внічию 1:1.

У першому таймі кожна з команд забила по одному року у ворота суперника. Англієць Тавернер забив на 8-й хвилині після розіграшу кутового, а украинцец Супряга на 38-й хвилині поборовся у штрафному суперника, виграв м'яч і відправив його у ворота супротивника.

У другому таймі жодній з команд так і не вдалося забити гол.

Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно Валютний ринок чекають важливі зміни: як можна буде здати чи купити долари Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Нагадаємо, Кріштіану Роналду перейшов в туринський Ювентус.

Нападник туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду, який перейшов в італійський клуб з мадридського "Реала", відмовився вважати змагання з форвардом каталонської "Барселони" Ліонелем Мессі протистоянням.

"Протистояння з Мессі? У мене немає ніяких протистоянь з іншими гравцями і ніколи не було. Це неетично. У нас були хороші змагання. Вам воно подобалося, воно було цікавим. Але це не можна назвати протистоянням", - сказав португалець.

Як повідомляв Знай.иапредставники Європи, Франція і Хорватія, б'ються в неділю, 15 липня, на стадіоні "Лужники" в Москві. Початок гри – о 18.00 за київським часом.

Франція: 1. Льоріс – 2. Павар, 4. Варан, 5. Юмтити, 21. Лукас-Франсуа, 6. Погба, 13. Канті, 14. Матуіді, 7. Грізманн, 9. Жиру, 10. Мбаппе

Також Знай.ua писав, ЧС-2018: Франція рознесла Хорватію. Франція - чемпіон світу! Завершився кращий мундіаль в історії! Хорвати програли у фіналі з рахунком 4:2.

У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукіч забив гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешич зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед.