В окупованому Донецьку відкрили питний заклад під назвою "Сепар".

У Twitter Ronin опубліковані фото входу і інтер'єру закладу. Користувачів соціальних мереж дуже розвеселило це подія.

"Єдина звивина цих убогих здатна тільки на подібний" креатив ". Днище ....", "Вітерець назва підходяще", "Чого тільки варті назви торгових точок:" магазин чесних цін", "народні ціни", "народний гастроном ", втім і товар не відстає: "цукор солодкий", молоко з молока", "натуральна вода питна", "натуральні шпроти"... Ну і ТП ... Народна діра, Е * тель !!!", "Двохсотий Сепар!", "А ще є Блокпост. Магазин-Гендель", "А Чебурашка при чому?", - пишуть користувачі в мережі.

Закулісні реалії Донецька

Популярні новини зараз

Лікування зараженої вірусом Зеленської, лікарі розкрили деталі - "В памперсах"

На Прикарпатті отруйна тварюка відправила молоду красуню в реанімацію одним укусом

Заробітчанку, якій стало погано, обікрали та розібрали на органи — загибель українки в Італії

У Києві потонув п'ятирічний малюк, поки батьки гуляли на Дні народженні

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ватажок незаконного збройного формування "ДНР" Олександр Захарченко в передсвяткові дні доручив бойовикам створення диверсійних груп. Вони повинні взяти активну участь в замовних акціях в мирних регіонах України для дестабілізації ситуації в країні. Про це написав перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін в Facebook.

За його словами, під керівництвом шалених "кураторів" планується блокування транспортних шляхів, особливо на західному кордоні України, осквернення пам'ятників, синагог і католицьких храмів.