Напередодні Наталія Каплан, сестра укладеного в Росії Олега Сенцова, говорила по телефону з міністром закордонних справ України Павлом Климкиным. Він пообіцяв жінці, що підніме питання про голодування Сенцова і звільнення українських політв'язнів в ООН.

Крім цього, Наталія повідомили про стан здоров'я брата.

"На даний момент стан Олега стабільний, на наступному тижні його відвідає адвокат, тоді ми будемо знати більше. Припиняти голодування Олег не має наміру. Поки невідомо, вдавалася російська сторона до примусового годування ", - розповіла Каплан.

Нагадаємо, Наталія Каплан, сестра відомого українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно засудили в Росії, розповіла про те, що брата щодня відвідує лікар. Візити почалися після того, як політичний в'язень оголосив безстрокове голодування.

Популярні новини зараз
"Христос воскрес і ви воскреснете": патріарх Гундяєв закликав росіян йти помирати за "квиток до раю" Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

В ефірі "Громадського радіо" вона розповіла, що лікарі оцінюють стан здоров'я Сенцова як стабільний.

"У нього вже були представники прокуратури і Федеральної служби виконання покарання. Вони відмовляли його від голодування, але він як і раніше стоїть на своєму", - розповіла вона.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" з терміновим заявою виступив Союз кінематографістів і професійних кінематографічних організацій і об'єднань Росії.

Відомо, що Союз вимагає звільнити відомого українського режисера Олега Сенцова. Дане заяву опубліковано на сайті Киносоюза.

"Ми, члени Киносоюза, завжди публічно і послідовно висловлювали свою підтримку нашому колезі, українському режисеру Олегу Сенцову, засудженому в Росії на 20 років за явно політичного справі. Але події останніх днів, коли він, оголосивши, по суті, безстрокове голодування заради ідеалів, які для нього важливіша за власне життя, показали, що він може піти до кінця. "Смерть Сенцова стане ганьбою для Росії" - точніше, ніж сказано в заяві членів асоціації "Вільне слово", сказати неможливо. Ми висловлюємо своє захоплення його мужністю та стійкістю духу. Ми вимагаємо від керівництва нашої держави зробити все необхідне, щоб звільнити Олега Сенцова і відправити його в державу, громадянином якої він є - в Україну", - йдеться в заяві.