Шахраї не втомлюються щодня вигадувати нові способи, як виманити кошти в українців. В мережі виявили фішинговий сайт, він є "клоном" сервісу ПриватБанку "Приват 24". Зловмисники за допомогою нього намагаються дізнатися дані для входу до інтернет-банкінгу.

Про це повідомляють фахівці Асоціації ЕМА.

Українцям радять уважно роздивитися сайт, на який ви заходите. Оригінал від підробки практично не відрізняються, проте є певні ознаки, на які варто звернути увагу, перш, ніж почати користуватися інтернет-банкінгом.

Адреса сайту ПриватБанку виглядає так: privat24.ua, а підробленого - pb24corp.at.ua.

Експерти радять користуватися перевіреним веб-сервісом. Перевірити ж репутацію сервісу можна в мережі, наприклад, прочитавши відгуки інших користувачів.

Популярні новини зараз

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Після "вильоту" Юлі "Зайки", на Холостяку з'явився "Котик": "Нехай шурує додому"

Показати ще

Також варто перевірити так званий стаж роботи сайту. Якщо, наприклад, сайт зареєстрований нещодавно, та на який нетривалий період, скоріше за все ви маєте справу з шахраями.

Також показником того, що ви зіткнулися зі зловмисниками це те, як виглядає домен. Це повинен бути ".ua", який реєструють за наявності торгової марки.

Крім того, існують так звані "чорні списки", куди потраплять підозрілі сайти, шахраї тощо. Перелік можна перевірити на сайті Асоціації ЕМА.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", акціонери ПриватБанку досі не виконали своїх зобов'язань.

СохранитьСохранить