Кілька десятків гірників шахти у Волинській області відмовляються підніматися на знак протесту.

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, працівники таким чином виступають проти нового керівництва шахти, яке, на їхню думку, призначено незаконно.

"Як повідомив мені Павло Лазаренко, заступник голови місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міста Нововолинськ, гірники першої зміни держпідприємства" Шахти №1 "Нововолинська", приблизно 30 шахтарів, відмовляються підніматися на поверхню. У зв'язку з тим, що, на їхню думку, на підприємство незаконно призначають керівництво", - написав Волинець в Facebook.

Волинські шахтарі страйкують.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути державі пенсії: кому доведеться віддати гроші Росія вже готується до нового наступу: українців попередили про пильність Ухилянти залишаться без копійки: заблокують всі рахунки Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Волинській області шахтарі перекрили дорогу Київ-Варшава в знак протесту.