Шалена міна вкоротила розпіареного Кремлем бойовика на Донбасі

поділитись
Терорист не раз світився на пропагандистських телеканалах

Обидві ноги внаслідок підриву на міні втратив "медійний" бойовик, член бандформування "Схід" терористичної організації "ДНР" Джабар Рафі Абдул з позивним "Абдула" на Донбасі.

Одним з перших цю інформацію оприлюднив у Twitter блогер Necro Mancer, виклавши скрін публікації такого собі сепаратиста Олександра Сладкова. Той розказав, що сьогодні домовлявся зустрітися з "Абдулою", але незабаром отримав інформацію про вибух.

Згодом факт тяжкого поранення терориста підтвердив і користувач РадіоБабай. Він переконаний, що так "тільки краще". Мовляв, можна зі студій шоу взагалі не виходити, натякаючи на те, що бойовик був добре розпіарений кремлівськими пропагандистами.

Популярності найманця серед ЗМІ сприяли його родинні зв’язки. Він був племінником міжнародного терориста, лідера Ісламської партії Афганістану Гульбеддіна Хекматіяра, який співпрацював з Усамою бен Ладеном.

У свою чергу користувачі не особливо співчувають терористові. "Зустрічайте, скоро на всіх перехрестях "ДНР" буде просити милостиню", "Хочу, щоб він вижив і все життя дріб'язок по електричках збивав", "Шкода, що голову не відірвати", - пишуть вони в коментарях.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", днями на міні підірвався терорист "Ефіоп", наближений до ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
терорист, Абдула, міна, поранення
Експерт назвав приблизну дату
0
0
07:22 20.04.2018
Вже відома орієнтовна дата
0
0
06:52 20.04.2018
Головні пастки в Instagram, до яких життя нас не готувало
0
0
03:47 20.04.2018
Українці вважають, що держава буде завжди виплачувати їм пенсії, але це не так
0
0
03:22 20.04.2018