У черговому законопроекті про правила ввезення евроавто в Україну під назвою "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо лібералізації умов ввезення на територію України уживаних автомобілів)" зроблені змінені розрахунки.

Так, автори документа, пише "КП в Україні", пропонують наступні цифри:
- 10% ввізного мита - 400 євро;
- 0,267 євро за 1 куб. см акцизного податку - 534 євро;
- 20 % ПДВ - 986 євро.

Вартість після розмитнення - 5 920 євро (вдвічі менше, ніж зараз).
Крім того, як передбачає законопроект, під час першої реєстрації також буде потрібно сплатити збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування від 3 до 5% в залежності від вартості авто.

"Знай.uа" також нагадує, що в грудні закінчується термін дії закону, що встановлює пільгові ставки акцизу для старих авто на єврономерах. Таким чином українців можуть позбавити права їздити на якісних недорогих автомобілях з Європи і США вже в грудні 2018 року.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи
Показати ще

Якщо дія закону "Про внесення змін у підрозділ 5 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» (проект 3251) не буде продовжено на 2019 рік (або на постійній основі), десятки тисяч українських сімей будуть позбавлені можливості легально придбати за кордоном якісний автомобіль і недорого поставити його на українську реєстрацію, як того вимагає Закон.

Нещодавно напівголий чоловік зі спиртним напоєм в руках вільно роз'їжджав по центру Києва, висунувши своє тіло з вікна автомобіля. Дивлячись ролик можна припустити, що чоловік був пасажиром таксі.

При цьому він буквально вивалився з відкритого вікна авто. В руках у веселившегося у всю чоловіка була пляшка.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", водії на "евробляхах" продовжують їздити по Україні, порушують закон і потрапляють в аварії - поліція ж закриває на це очі навіть тоді, коли порушники виявляються у них під самим носом.